همراه با وکلاء با تجربه در موسسه حقوقی حق پویان کیمیا پیشگام
موسسه حقوقی حق پویان کیمیا پیشگام در سال ۱۳۹۶ به شماره ثبت ۴۲۷۶۹ و به شناسه ملی ۱۴۰۰۷۰۷۷۳۴۰ توسط افرادی متبحر و توانمند از جمله وکلاء پایه یک دادگستری، کانون مشاوران و کارشناسان حرفه ای و اساتید دانشگاه در زمینه حقوق و وکالت شروع به فعالیت نموده است.
زمینه فعالیت موسسه حق پویان کیمیا پیشگام در مسائل دعاوی کیفری، حقوقی، دیه، ارث، کلاهبرداری، چک برگشتی، ملکی و تعزیرات، مشاوره تخصصی در قانون کار،دعاوی مالیاتی، ثبت شرکت،ثبت برند،ثبت لوگو و علائم تجاری می باشد.
مدیریت موسسه حقوقی حق پویان کیمیا پیشگام به کارگیری نیروهای متخصص در سطوح مختلف حقوقی با تجربه کافی و پیگیری مداوم با وجدان کاری بالا و ارائه گزارش مستمر به موکلین توسط واحد مستقل (ارتباط با مراجعین) می باشد. موسسه حقوقی حق پویان کیمیا پیشگام با ارایه خدمات حقوقی کارآمد سعی در پوشش کلیه نیازهای مشاوره ای، کارگزاری(تنظیم قرارداد)، داوری و دیگر خدمات وکالتی و مشاوره ای  به مراجعه کنندگان و موکلین را دارد.

موسسه حقوقی حق پویان کیمیا پیشگام با تاکید بر افزایش خدمات مشاوره ای به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین سعی در به کارگیری بهترین، کوتاهترین، مؤثرترین و کم هزینه ترین مسیر جهت احقاق حق دارد.

اعتبار ما اعتماد شما